Kontakt

Podle trati 619

Praha 10 Malešice

E-mail a www

buildprag@seznam.cz

www.buildprag.cz

Kancelář

Mobil: +420 774 004 455

 

Vedení společnosti

Mobil: +420 603 455 618

Stavební a obchodní společnost Build Prag s.r.o. je na českém trhu od roku 2004, ale navazuje přímo na firmu Esik v.o.s., která v roce 1993 vznikla sloučením dvou firem Revomont a Esik Ivo Korbel.

Po úspěšném jedenáctiletém působení pak v roce 2004 došlo k neshodám mezi společníky a ačkoliv původní název firmy ESIK (Elektro Servis Ivo Korbel) jednoznačně patřil ke jménu p. Korbela, musel je zanechat svému společníkovi p. Hovorkovi, který jsi neoprávněně na toto jméno nechal vystavit ochrannou známku již v roce 2000.

Nová společnost, kterou pan Korbel založil, dostala jméno Build Prag a pokračuje v tradici profesionálního přístupu k zákazníkům, na který jsou za uplynulá léta naši klienti zvyklí.

V roce 2005 - 2006 prošla firma výrazným nárůstem jak do počtu zaměstnanců, tak do rozšíření stavebního vybavení a vozového parku. Bylo vybudováno nové zázemí se skladovými prostory na Kačerově. Tento nárůst se projevil hned v dalších letech, kdy se nám podařilo vyhrát několik prestižních výběrových řízení, např.:

  • rekonstrukci I. a II. etapy OD Kotva
  • výstavbu VIP klubu FK Viktorie Žižkov
  • rekonstrukce objektu ORCO, Milady Horákové, Praha 6 (8000m2 kancelářské plochy)

S ohledem na stoupající nároky našich klientů a tím i větší požadavky na přípravu a provádění staveb jsme se rozhodli vybudovat vlastní skladový areál s halou, dílnou a administrativní budovou. Za tímto účelem byl zakoupen stavební pozemek u Malešického nádraží.

Nové zázemí firmy bylo dokončeno v roce 2013 a došlo k přestěhování většiny zázemí do nových prostor.

V roce 2010 jsme cítili potřebu větší spolupráce s výrobci a prodejci některých stavebních materiálů, z tohoto důvodu naše firma koncem roku vstoupila do Cechu pro suchou výstavbu a Hospodářské komory ČR.

Od tohoto kroku si slibujeme ještě lepší zavádění nových materiálů a technologií do naší výroby a potřebu přihlásit se Etickému kodexu HK ČR, který má snahu eliminovat nekalé a podvodné praktiky některých společností v ČR.

S pozdravem,
Ivo Korbel
jednatel společnosti

 

POLITIKA FIRMY

Zvyšování jakosti výrobků a služeb:

01. Na zvyšování jakosti je kladen stejný důraz jako na ostatní procesy zajišťující prosperitu naší firmy.

02. Jsme si vědomi,že spokojený zákazník je nejlepším důkazem kvalitně poskytovaných služeb a jeho kladné reference tou nejlepší reklamou.

03. Zárukou zvyšování jakosti je podrobné zjištění požadavků zákazníka, včetně nabídnutí nových osvědčených technologií a porovnání záporů a výhod jednotlivých systémů.

04. Kvalitní práci může odvést jen dobře informovaný, proškolený a motivovaný zaměstnanec s pocitem sounáležitosti k firmě.

05. Naším cílem je nedělat chyby. Kvalitou,rychlostí a flexibilitou dosahovat trvalé obchodní vztahy s našimi obchodními partnery.

06. Zajišťováním technického a technologického rozvoje v souladu s dodržováním jakosti zvyšujeme konkurenceschopnost naší firmy.

07. Pravidelnou kontrolou jednotlivých technologických procesů předcházíme reklamacím a narůstání vad.

08. Jakost provedeného díla a dodaných výrobků, spolu s osobitým přístupem a upřimným jednáním bývá mnohdy rozhodující podmínkou pro úspěch ve výběrovém řízení.

09. Chráníme životní prostředí používáním ekologicky nezávadných materiálů a tříděním odpadu z naší činnosti.

10. Zaváděním systému jakosti chceme zvýšit produktivitu a kvalitu práce a s tím i konkurence schopnost naší firmy na trhu.

 

rekonstrukce paneloveho domu

rekonstrukce restaurace

Kancelář & vzorkovna

Podle Trati 619
Praha 10 Malešice

Telefony

Telefon1: +420 774 004 455
Telefon2: +420 603 455 618

Email & www

Provozní doba

Po-Pá: 08:00-12:00 - 13:00-18:00 hod.
So-Ne: zavřeno